این کار به آب اجازه می دهد که به صورت یکنواخت و آرام،بدون آنکه هیچ کدام از بذرها را جا بگذلرد، پخش شود.
اگر هنوز یکی از این ها را نساخته اید،فکر خوبیست که بذرهارا از ته، آب دهید ،اگر ابزار(دستگاه)آبدهیتان سرلوله ی نازک ندارد.
پس از آن تنها (کافیست)اطمینان حاصل کنید که خاک مرطوب و نه خیلی خشک و نه خیلی خیس باقی مانده
بذر

اطلسی  ،اگر دمای مناسب داشته باشد(باشید)، باید بین ۵ تا ۱۵ روز جوانه بزند،اما هوا در این اواخر خیلی سرد شده ،طوری که بعد از دو هفته جوانه نمی زند(کاری از پیش نمی برد).
پس من فقط تلاش می کنم اینها را هرچه گرم تر نگاه دارم
صبور باشید و ناامید نشوید
بعد از سه هفته ،می توانید ببنید که این جوانه های خیلی کوچک  سر بیرون آورده اند، 
این ها واقعا دوست داشتنی هستند
حالا ،اینها بعد از هشت هفته هستند
دوباره می گم ما هوای خیلی سردی داریم ،این(مرحله )باید خیلی زودتر از الان  پیش می رفت(رخ می داد)
دمای  پایین یا دمای سردتر رشد این جوانه ها را به طور کاملا قابل توجهی ،کند می کند
من برخی ازاین  تصاویر را بعد از این که هارددیسکم از کار افتاد،از دست دادم،   
بنابراین اساسا همه ی کاری که کردم این بود که هر کدام از این جوانه ها را به گلدان(جداگانه)خود  منتقل کنم
اما من در بسیاری از ویدیوهای دیگر نحوه ی انجام این کار را به شما نشان دادم، بنابراین خوشبختانه  اهمیتی ندارد
خوشبختانه اگر این کار را در خانه انجام دهید ،شانس بیشتری داریدو تا حالا(دیگه) باید آماده باشند که به سبد های حلق آویز یا بورد منتقل شوند
خب برای این که شما را برای عکس های گم شده،  می خواهم به شما چندین نوع زیبای اطللسی را نشان دهم که من خود به شخصه عاقشان هستم
به جای اینکه نام  بردن از صدها و صدها نوع (مختلف) که در  رنگ های گوناگون بی شمار وجود دارند،  تنها ‌  برخی از اسامی و انواعی را  بر صفحه اسکرین نشانتان خواهم داد که خودم دوس دارم و مثل همیشه برایتان چند تا از لینک های دم دستی آمازون در باکس(جعبه)ی توصیف(دیسکریپشن باکس)  در زیر می گذارم تا در صورتی که خواستید ،هر کدام از این بذرها را به صورت آنلاین بگیرید.
و طبق  معمول،من هیچ کدام از این بذرها  را نمی فروشم ، این  کار را فقط برای کمک به شما انجام می دهم
بین صدها نوع (ااطلسی) که می توانید بگیرید تنها ۴ دسته ی اصلی وجود دارد
(این ۴ دسته)عبارتند از:
miley flora
grandiflora
و multiflora
و هم چنین
spreding wave

یکی از قدیمی ترین grandiflora                       
انواعیست که در سال ۱۹۵۰ تولید شد)به عمل امد)
این گل ها می توانند بالای ۵ اینچ قد بکشند و شکوفه های خیره کننده ای بدهند.
 اما در حوالی اواسط تابستان شروع به پژمرده (خسته)‌به نظر رسیدن ،می کنند
و  رطوبت بالا را دوست ندارند

،  برای سبد های حلق آویزو ظروف (گلدان)‌عالیست.miley flora نوع 
چرا که گل های خیلی کوچک تری  تولید می کند و ساقه های ان می تواند بین ۵-۸ اینچ رشد کند ،این نوع ، به مراقبت کمی احتیاج دارد و در طول تابستان به سرزنی گل هایش نیازی ندارد

گیاه خیلی کوچک تریست اما گل های خیلی بیشتری می دهد، multifloral  
این گیاهان برای  پوشش زمینی (گیاهی) یا بوردها  ایده آل هستند.
ساقه  هایش در مقایسه با سایر انواع خیلی مستحکم ترندودر  آب وهوای پر باد اصلا اذیت نمی شوند
هم چنین ، شکوفه دهیشان در فصول بارانی خیلی طولانیست،طوری که کاملا انها را می پوشاند؟؟ 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها